Güzellik Sırları Kese Olan Türk ve Yabancı Ünlüler

Hem ülkemizde hem de dünyada bir şeyin popüler olması, bir ünlünün onu kullanmasıyla eş değerdir.Ne zaman ünlünün biri bir şey yapsa yada denese günümüzün sosyal medya kanalları ile viral olması, herkes tarafından bilinir olması saniyeleri bulmaktadır.

Ünlüler hem ülkemizde hem de dünyada yakından takip edilmektedir. Giydikleri, içtikleri ve tabi ki güzellik sırları her zaman insanların ilgisini çekmektedir. Bu yazımızda da güzellik sırları arasında rutin olarak kese yaptıran yerli ve yabancı ünlüleri listelemek istiyoruz. Bakalım hangi ünlüler geleneksel güzellik sırlarımızdan olan keseyi kullanıyorlarmış hep birlikte öğrenelim…

Burçin Terzioğlu

Burçin Terzioğlu
Burçin Terzioğlu

Ünlü oyuncu Burçin Terzioğlu‘nun güzellik sırları arasında hem vücuduna hem de yüzüne peeling yapıyor olması, ayrıca haftada bir masaj ve spa merkezi seçerken ki tek kriterinin ise içinde hamam olması, hamam da keselenmeyi eksik etmeyen Terzioğlu, kesenin cildine iyi geldiğini düşünüyor.

Demet Şener

Demet Şener
Demet Şener

Eski manken Demet Şener, hassas bir cilde sahip olması nedeniyle kendisine son derece dikkat eden bir ünlümüz. Sağlıklı beslenen, düzenli spor yapan Demet Şener, cildi için nemlendirici kullanmakta ve ayda bir de düzenli olarak kese yaptırmakta.

Bülent Ersoy

Bülent Ersoy
Bülent Ersoy

Bir zamanların olay klibi olan Maazallah’ta Bülent Ersoy, bir küvet dolusu saf süt ile yıkanıyordu ve hatta saf sütün gözüne kaçması sonrasında bir de sıkıntılı anlar yaşamıştır. Malum Diva süt banyosu yapıyorsa, kese de olmazlarından biridir. Cildine özen gösteren Diva, yoğun makyaj sonrasında cildinin yenilenmesi ve parlaması için düzenli olarak kese yaptıran ünlülerimizden.Ayrıca Bülent Ersoy, İzmir de satın aldığı villasına bir hamam bir de sauna yaptırdığı bilinmektedir.

Tarkan Tevetoğlu

Tarkan Tevetoğlu
Tarkan Tevetoğlu

Hamam keyfini evine taşıyan ünlülerimizden birisi de Tarkan. Tarabya’da satın aldığı villasına hamam da yaptıran Tarkan, hamam keyfini çok sevdiğini ve de keselenmeyi düzenli olarak yaptırdığı bilinmekte.

Ajda Pekkan 

Ajda Pekkan
Ajda Pekkan

Bugün 74 yaşında olan Ajda Pekkan, ülkemizde ki kadın sanatçılar arasında güzelliğini bu yaşa kadar sürdürebilen nadir kişilerden biri. Yaptırdığı estetiklerle çok konuşulan Ajda Pekkan, yoğun turne ve sahne programlarından sonra en sevdiği aktivite hamam keyfi. Düzenli olarak hamam keyfi yapan Ajda Pekkan, keselenmeyi cildine iyi geldiği için düzenli olarak yaptırmakta.

Sibel Can

Sibel Can
Sibel Can

Güzelliği ve sanatçılığı ile Türk halkının gönlünde yer edinen Sibel Can, evine yaptırdığı özel hamamında hem kendisi hem de dostları ile keyifli zaman geçirmekten çok hoşlanıyor. Cildinin güzelliği için de düzenli kese yaptıran Sibel Can sonuçlardan oldukça memnun.

Düzenli olarak kese yaptıran diğer Türk ünlülerimiz ise; Cansu Dere, Berrak Tüzünataç, Nebahat Çehre, Bergüzar Korel, Halit Ergenç, Berkay, Zeynep Çarmıklı, Yasemin Aloğlu, Şule Cümbüş Zorlu, Serra Toker gibi ünlüler yer almakta.

Türk kültürünün ayrılmaz bir parçası olan keseyi sadece biz Türkler sevmiyoruz, yurt dışından da bir çok ünlü düzenli olarak kese yaptırmakta ve bu durumdan son derece memnun olmaktalar.

Kese yaptıran yabancı ünlüler

Paris Hilton

Paris Hilton
Paris Hilton

Dünya’nın en sansasyonel kişilerden biri olan ünlü Hilton Hotel’lerinin veliahtlarından olan Paris Hilton, Türkiye’ye geldiği bir zamanda İstanbul’da yaptırdığı kese sonrasında, cildine olan etkisinden sonra, düzenli olarak kese yaptıran Amerikalı ünlülerden birisidir.

Robert Deniro

Robert Deniro
Robert Deniro

Paris Hilton gibi Türkiye seyahati sırasında hamam ve kese ile tanışan Robert Deniro, keselenme sonrasında hissettiği yumuşaklık ve rahatlama sonrasına düzenli olarak kese yaptıran ünlüler kervanına katılmış durumda…

Naomi Campbell

Naomi Campbell
Naomi Campbell

Bir zamanların podyumda fırtınalar estiren mankeni hem yaşam tarzı ile hem de siyahi güzelliği ile adından sıkça konuşturmuştu. Yine diğer ünlüler gibi Türkiye seyahatinde hamam ve kese ile tanışan Naomi Campbell düzenli olarak cilt güzelliği için kese yaptırmaktadır.

Ve daha bir çok yerli yabancı ünlü düzenli olarak kese yaptırmakta. Güzellik ve sağlık sırları olarak hamam ve keseyi de listelerine ekleyen ünlüler gibi siz de bu doğal güzellik sırrını evinizde yapabilirsiniz. Keseburada.com online kese alışveriş sitemizden, bir çok farklı kese ürünümüzü ve ipek kese çeşitlerimizi satın almak için bir göz atmanızı isteriz.

Bir başka yazıda görüşmek dileğiyle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir